Bomag BM2000/75 Cold Planer
Udskriv
INFO
Produktgruppe
Asfalt-koldfræsere
Mærke / model
Bomag BM2000/75 Cold Planer
Årgang
2017
Driftstimer
600 h
Maskinplacering
BIG 1 BIG Machinery B.V. (Schiemerik 1)
Land
Holland
Mascus ID
6DEF4F51
PRISSÆTNING
Vælg valuta
Pris
Indeholder ikke refunderbar moms
DETALJER
Lager nr.
Serienummer
Motorydelse
567 kW (771 hk)
Certifikater
CE
Øvrige oplysninger
Used BOMAG BM 2000/75 Cold Planer – 2017 | For Sale at BIG Machinery
This BOMAG BM 2000/75 Cold Planer is now available for sale at BIG Machinery in the Netherlands.
- Condition: Used
- Year: 2017
- Engine: MTU 10V1600, 10-cylinder
- Cutting width: 2000 mm
- Cutting depth: 350 mm