CAT D4-16LGVI
Udskriv
INFO
Produktgruppe
Bulldozer på larvebånd
Mærke / model
CAT D4-16LGVI
Årgang
2023
Driftstimer
2163 h
Maskinplacering
Olathe, Kansas
Land
USA
Mascus ID
DADD0EF2
PRISSÆTNING
Vælg valuta
Pris
Indeholder ikke refunderbar moms
DETALJER
Lager nr.
3CR8515
Serienummer
RLT00746
Øvrige oplysninger
- Foley Work Ready -
ATTACHMENTS SHOWN SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE
2023 MODEL
AIR CLEANER, STANDARD
BLADE, 145" ARO, LGP
CAB PACKAGE, STANDARD
COLD WEATHER, 120V, PACKAGE
CONFIGURATION 16A VPAT, HRC
Engine
FAN, DEMAND, REVERSING
FUEL ANTIFREEZE, -25C (-13F)
GRADE 3D W/ASSIST
GUARD, TRACK GUIDING, CTR
HYDRAULIC OIL, STANDARD
LANE 2 ORDER
LIGHTS, 6
OIL CHANGE, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PITCH, BLADE, MANUAL
POWERTRAIN, LGP
PRODUCT LINK, CELLULAR PLE743
PROTECTION PACKAGE, FRONT
PROTECTION, CYLINDER ROD
REGIONAL PACKAGE, USA
RIPPER READY PACKAGE
ROLL ON-ROLL OFF
SERIALIZED TECHNICAL MEDIA KIT
STANDARD RADIO (12V)
STARTER, LOW TEMPERATURE
TANK FUEL, STANDARD
TRACK, 30", ES, LGP, HD