Perkins 4012-46TAG2A - 1.650 kVA Generator - DPX-19823
Produktgruppe
Dieselgeneratorer
Mærke / model
Ny
Maskinplacering
Dordrecht
Land
Holland
Mascus ID
4080571F
DETALJER
Serienummer
Lager nr.
DPX-19823
Motor
Perkins 4012-46TAG2A
Ydelse
1650 kVA
Brændstofforbrug
196 Liter/Hour at 75% Load
Generator
Leroy Somer LSA 50.2
Motormærke (eller motorproducent)
Perkins
Frekvens
50 Hz
Spænding
400 V
Tankvolumen
2000 I
Bruttovægt
16780 kg
Transportmål (LxBxH)
12192 x 2438 x 2896 mm