Perkins 4012-46TAG3A - 1.880 kVA Generator - DPX-19824-O
Produktgruppe
Dieselgeneratorer
Mærke / model
Ny
Maskinplacering
Dordrecht
Land
Holland
Mascus ID
F8969E64
DETALJER
Serienummer
Lager nr.
DPX-19824-O
Motor
4012-46TAG3A
Ydelse
1880 kVA
Brændstofforbrug
213 Liter / Hour at 75% load
Generator
Leroy Somer LSA52.3S
Motormærke (eller motorproducent)
Perkins
Frekvens
50 Hz
Spænding
400 V
Tankvolumen
2000 I
Bruttovægt
10500 kg
Transportmål (LxBxH)
5050 x 2120 x 2530 mm