Perkins 4016-TAG2A - 2.200 kVA Generator - DPX-19826
Produktgruppe
Dieselgeneratorer
Mærke / model
Ny
Maskinplacering
DORDRECHT, Zuid-Holland
Land
Holland
Mascus ID
64423EC2
DETALJER
Serienummer
DGBR1013S40457K
Lager nr.
DPX-19826
Motor
Perkins 4016-TAG2A
Ydelse
2200 kVA
Brændstofforbrug
326 Liter / Hour at 75% Load
Generator
Leroy Somer LSA52.3S
Motormærke (eller motorproducent)
Perkins
Frekvens
50 Hz
Spænding
400 V
Tankvolumen
2000 I
Bruttovægt
22100 kg
Transportmål (LxBxH)
12192 x 2338 x 2898 mm