CAT 335FL10M
Udskriv
INFO
Produktgruppe
Gravemaskiner på larvebånd
Mærke / model
CAT 335FL10M
Årgang
2019
Maskinplacering
Call Foley, Kansas
Land
USA
Mascus ID
A8841A4D
PRISSÆTNING
Vælg valuta
Pris
Indeholder ikke refunderbar moms
DETALJER
Lager nr.
ZBU0093
Serienummer
FEP00133
Øvrige oplysninger
- FOLEY INSPECTED -
ATTACHMENTS SHOWN SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE.
335F L CR HEX EU
335F L CR STANDARD ARRANGEMENT
335F L HEX
BOOM, REACH 20'3" HD
CAMERA, REAR
CE MARK CERTIFICATE AND PLATE
CIRCUIT, MEDIUM
CLEAN EMISSIONS MODULE
CONTROL, FINE SWING, LESS
CTRL,CAT PIN GRAB
CYLINDER
CYLINDER, BKT (CB2 LINKAGE)
CYLINDER, STICK (W/SLCV)
DECALS, CAB ISO
Engine
FILMS, EXTERIOR
FRAME, UC PKG STD
FRAME, UNDERCARRIA
FREIGHT INSURANCE CHARGES
GUARD, SWIVEL
GUARD, TRACK GUIDE, SEGMENTED
HYDRAULIC PKG
LINES-HP, R10'6" STICK
LINES-HP, REACH BOOM
LINES-MP, R10'6" STICK
LINES-MP, REACH BOOM
LINES-QC, R10'6" STICK
LINES-QC, REACH BOOM
LINKAGE, BKT-CB2 W/LIFT
MOUNTING, RADIO 12V
Online Owner's Manual
PILOT LINES
PILOT LINES, BKT, PGQC
PILOT LINES, BOOM STD
PREFILTER, AIR (EXTERNAL)
PRODUCT LINK, CELLULAR PL641
SEAT, H-BACK, W/HEATER,S/AIR
STICK, R10'6"CB2
SWIVEL, STD
TRACK, 24" TG (GLT)