Linde E30H-01/600-387
Mærke / model
Linde E30H-01/600-387
Årgang
2019
Driftstimer
9827 h
Mascus ID
D635F193
DETALJER
Lager nr.
13844
Afstand af tyngdepunkt
600 mm
Løftehøjde
3490 mm
Byggehøjde
2350 mm
Løftemast
Simplex
Kabine
Lukket
Dæktype
Super elastisk
Motor
Electric
Transportvægt
4455 kg
Transportmål (LxBxH)
2400 x 1240 x 2350 mm