Linde E30HL-01/600-387
Ring for pris
Produktgruppe
El gaffeltrucks
Mærke / model
Linde E30HL-01/600-387
Årgang
2020
Driftstimer
4277 h
Land
Tyskland
Generel klasse
1
Mascus ID
60329C9D
DETALJER
Lager nr.
13370
Maksimal løftekapacitet
3000 kg
Afstand af tyngdepunkt
600 mm
Løftehøjde
4780 mm
Friløft
1500 mm
Byggehøjde
2350 mm
Løftemast
Triplex
Kabine
Åben
Dæktype
Super elastisk
Transmission
Doppelpedal
Motor
Electric
Transportvægt
3655 kg
Transportmål (LxBxH)
2500 x 1230 x 2350 mm