Linde E30HL-01/600-387
Mærke / model
Linde E30HL-01/600-387
Årgang
2019
Driftstimer
6142 h
Mascus ID
BC9A84DE
DETALJER
Lager nr.
13906
Afstand af tyngdepunkt
600 mm
Løftehøjde
6580 mm
Friløft
2100 mm
Byggehøjde
2870 mm
Løftemast
Triplex
Kabine
Åben
Dæktype
Super elastisk
Transmission
Doppelpedal
Motor
Electric
Transportvægt
3990 kg
Transportmål (LxBxH)
2500 x 1230 x 2870 mm