Linde E30HL-01/600
Udskriv
INFO
Produktgruppe
El gaffeltrucks
Mærke / model
Linde E30HL-01/600
Årgang
2016
Driftstimer
5445 h
Land
Tyskland
Generel klasse
Mascus ID
8FACC583
DETALJER
Lager nr.
9319a
Maksimal løftekapacitet
3000 kg
Afstand af tyngdepunkt
600 mm
Løftehøjde
3390 mm
Friløft
150 mm
Byggehøjde
2266 mm
Løftemast
Simplex
Kabine
Åben
Dæktype
Super elastisk
Motor
Electric
Transportmål (LxBxH)
0 x 0 x 2270 mm
Resterende fordæk
80 - 100%
Resterende bagdæk
60 - 80%