Linde E30HL-01/600
Udskriv
INFO
Produktgruppe
El gaffeltrucks
Mærke / model
Linde E30HL-01/600
Årgang
2017
Driftstimer
7299 h
Land
Tyskland
Generel klasse
Mascus ID
962700DE
DETALJER
Lager nr.
9438a
Maksimal løftekapacitet
3000 kg
Afstand af tyngdepunkt
600 mm
Løftehøjde
7480 mm
Byggehøjde
3174 mm
Løftemast
Triplex
Kabine
Lukket
Motor
Electric
Transportmål (LxBxH)
0 x 0 x 3170 mm