Linde E30HL-01/600
Mærke / model
Linde E30HL-01/600
Årgang
2012
Driftstimer
8045 h
Land
Østrig
Generel klasse
Mascus ID
97080C1C
DETALJER
Lager nr.
SKS8231
Afstand af tyngdepunkt
600 mm
Løftehøjde
3650 mm
Friløft
150 mm
Byggehøjde
2600 mm
Løftemast
Simplex
Gaffellængde
1200 mm
Kabine
Lukket
Motor
Electric
Transportmål (LxBxH)
0 x 0 x 2600 mm